Investicija į auto žibintų stiklą – saugumas kelionių metu. Apie kainas – iš pardavėjo lūpų

Iliustracija iš pexels.com

Net ir reguliariai valant priekinių automobilio žibintų stiklus – su laiku jie vis tiek dėvisi. Tai yra normalu. Juk važiavimo metu juos veikia aplinkos nešvarumai, tad stikliukai susibraižo, geltonuoja, o tai blogina šviesos sklaidą.

Jeigu Jūsų automobilio žibintų stiklai yra apsinešę – labai svarbu juos keisti naujais. Kai kurie renkasi poliravimą, tačiau tai sudėtingas darbas, juolab, dažnai kainuojantis kur kas brangiau. Juolab, priekinių žibintų stiklai keičiami labai greitai, tai galite padaryti ir pats.

Apie žibintų kainas pasakoja jais prekiaujantis specialistas Kasparas.

Kiek kainuoja automobilių žibintų stiklai?

Kasparas teigia, kad priklausomai nuo tam tikrų parametrų žibintų stiklų kainos gali būti labai įvairios. Jos gali kainuoti ir 40 eurų, ir 200 eurų. 

Automobilių stiklų žibintų kainos diapazonas yra labai platus. Tad parodo, kad ir pačių stiklų pasiūla yra labai įvairi. Kaina tikrai ne visada lemia kokybę. Kartais kaina nurodo ir tinkamumą tam tikrai transporto priemonei, pavyzdžiui, prabangesnei ir panašiai. Taigi, per daug prie įkainių nereikia prisirišti“,- teigia specialistas.

Pradėjus ieškoti žibintų ir norint susipažinti su kainomis – galite atlikti mažą rinkos tyrimą ir peržiūrėti bent jau kelis prekybininkus, išsivesti vidurkį – kokios dažniausiai žibintų stiklų kainos dominuoja.

Kainos sudėtinės dalys

Žibintų stiklų kainos varijuoja priklausomai nuo kelių pagrindinių aspektų. Pirmiausia, tai yra gamintojas. Žinoma, kad originalūs stiklai, kuriuos siūlo rinkoje žinomi gamintojai, kainuos brangiau. Tačiau ir kokybė bus kur kas geresnė. Taip pat rinktis stiklus reikia pagal transporto priemones modelį. Išties, vienos markės mašinoms žibintų stiklai kainuoja pigiau nei kurti kitoms markėms. 

Randama labai pigi produkcija

Svarbiausia pirkti žibintų stiklus patikimose prekybos vietose. Labai dažnai taupoma juos atsisiunčiant iš Kinijos. Deja, tikėtina, kad labai maža kaina reiškia ir blogą kokybę, o tai gali kelti riziką kelyje.

Pasirūpinkite savo saugumu ir rūpinkitės ne tik pačiais žibintais, tačiau ir priekiniais jų stiklais. Ši maža smulkmena gali prisidėti prie kur kas saugesnių kelionių. Būkime atsakingi. 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *