Reikia vertimo paslaugų? Tokiu atveju siūlome ieškoti specialistų, kurie dirba legaliai. Tai yra garantija, kad gausite tikrai geros kokybės paslaugas ir tuo pačiu vertinimas tikrai bus profesionalus.

Kai kurie labai taupo ir renkasi tuos, kurie neteikia savo vertimams jokių garantijų. Tai yra labai blogai, kadangi dažniausiai tokie vertinami yra prastos kokybės ir jeigu kalbame apie dokumentus – net gali būti netinkami.

Kadangi šiuo metu vertimų biuras Vilniuje teikia paslaugas internetu – tai padeda sutaupyti daug laiko.

O kokie mitai dažniausiai sklando apie tokio tipo paslaugas? Bandysime juos paneigti.

  • Tai yra labai brangios paslaugos? Ne. Mitas, kad tai yra labai brangi paslauga. Kadangi šiuo metu su kainomis galima susipažinti internete – jos yra aiškios. Galiausiai, galima pasinaudoti akcijomis, kurios kainas mažina dar labiau.
  • Mitas, kad daugelis vertimų nereikalingi, kadangi juos gali naudojantis žodynu išsiverti bet kas. Vertimas tai nėra tik tekstų kratinys. Jis reikalauja įsiklausymo į tekstą, tuo pačiu, jis reikalauja labai gerai pažinti tą kalbą iš kurios yra verčiama. Žinoma, kad tai yra sunkus darbas ir tuo pačiu būtinas specialistas, kuris kasdien gyvena vertimu ir tam tikra kalba.
  • Taip pat nereikia tikėti mitu, kad vertimų paslaugos trunka labai ilgai. Dažniausiai sudaroma sutartis, kurioje yra ne tik tam tikro vertimo kaina, tačiau taip pat ir terminai. Galimi ir skubūs vertimai, tik jie dažniausiai kainuoja kiek daugiau.
  • Taip pat mitas, kad vertimai gali būti netikslūs, tačiau niekas už tai neatsakys. Dėl to ir reikia tartis su tomis įmonėmis, tais biurais, kurie teikia paslaugas legaliai. Tokiu atveju galite būti ramus, kad darbai bus ginami Vartotojų teisių. Juolab, kai kurie biurai net teikia vertimus tik tada, kai juos tvirtina notaras.

Džiugu, kad šiuo metu vertimų biurų yra daug, tad kiekvienas gali rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. O radus gerą reikia rekomenduoti jį ir kitiems. Ypač, kai džiugina ne tik kokybė, tačiau ir paslaugų kainos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.